Електровелосипеди Haibike, оснащені електричною трансмісією, призначені для подолання тривалих маршрутів.

Електробайки представляють собою універсальний транспортний засіб, який відмінно себе проявляє як при їзді по трасі, так і в умовах бездоріжжя. Основною перевагою і особливістю електро моделей є можливість долати важкі дистанції, складні траси або підняття до гірських вершин без надмірних зусиль, що гарантує максимальний комфорт від їзди.

 

Особливості електромоделей від Haibike

Купити електровелосипеди в Києві і Україні вже не становить труднощів завдяки німецькому виробникові - компанії «Haibike». За останні роки фірма випустила цілу лінійку багатофункціональних моделей, що працюють від акумуляторів літій-іонного типу, що відрізняються своїми високими характеристиками і максимальною зручністю в експлуатації. У 2010 році компанія «Haibike» була визнана провідним виробником електричних велосипедів по всій Європі. Таким чином, купити електро велосипеди в Україні даного виробника - означає зробити вибір на користь 100% -ї якості і довговічності.

 

На відміну від конкурентів, які випускають моделі електричних велосипедів з мотор-колесами, німецький виробник вирішив застосувати інше рішення - електромотор монтується в трикутник рами, що забезпечує необхідний розподіл ваги. Крім того, таке розташування гарантує захист двигуна від різних пошкоджень, а також попадання вологи і забруднень. Серед інших конструктивних особливостей електробайк від «Haibike» можна виділити наступні:

  • електричний мотор активується за допомогою крутіння педалей, так само як і управління швидкістю - стандартна ручка газу тут відсутня;
  • кермо оснащене спеціальним дисплеєм, яке відображає всі параметри функціонування електросистеми. Таким чином, у користувача завжди знаходяться на виду такі показники як швидкість, запас ходу, обраний режим або рівень зарядки батареї;
  • за допомогою пульта, який також знаходиться на кермі, можна вибрати будь-який режим використання велосипеда. Користувачам всього доступно 5 видів режимів;
  • завдяки тому, що потужність електромоторів в лінійці від «Haibike» не більше 250W, що відповідає європейським стандартам, а також тому, що двигун розташований в центральній частині, забезпечується краща керованість моделей, збільшення показників прохідності і швидкості їзди.

 

Переваги та асортимент

 

Серія електро велосипедів «Haibike», включає в себе різні моделі, серед яких кожен зможе знайти варіант для певних потреб. Якщо вам необхідно купити гірський електро велосипед в Києві, прогулянкову модель або транспортний засіб для пересування по місту, то лінійка електробайк від «Haibike» - це саме те, що ви шукали. Стильний дизайн, висока якість і продуманість конструкції - все це втілюється в кожній моделі компанії "Хайбайк".

 

Крім того всі моделі даного бренду відрізняються масою достоїнств:

  • максимальний комфорт в експлуатації;
  • надійність і довговічність використання;
  • тільки якісні деталі від перевірених виробників;
  • продумана конструкція і дизайн;
  • широкий модельний ряд.

 

Грамотний підхід до розробки конструкції, елементів трансмісії, а також продуманість кожної деталі з метою досягнення найбільш високих ходових характеристик, зробили компанію «Haibike» всесвітньо відомим брендом.

 

Купити електро велосипеди Haibike в Україні - вибір на користь якості і надійності!

© Haibike, 2018. Всі права захищені.

Сайт розроблений в Green Studio