Гірський електровелосипед Haibike SDURO HardSeven 5.0 2017

Гірські електровелосипеди серії SDURO Seven - це оптимальний вибір для того, хто шукає eMTB для подорожей і легкого бездоріжжя. Широкий вибір велосипедів в нашому магазині в співвідношенні ціна / якість (продуктивність) робить цю серію найуспішнішою в світі!

Електровелосипед Haibike SDURO HardSeven 5.0 2017 року випуску - одна з найдоступніших модифікацій в широкій модельній лінійці SDURO eMTB. У розробці цієї моделі компанія Haibike застосувала власні винаходи та технології, а саме:

  • Двигун Yamaha PW, маючи максимальний крутий момент до 80 ньютон-метрів, компактний розмір і низький рівень шуму, є одним з кращих систем для спортивних електровелосипедів. Завдяки системі Zero-Cadence двигун вже з першого обороту шатуна допомагає райдеру. Перевірений часом, він довів свою потужність і надійність. Двигун Yamaha пропонує широкий вибір швидкостей в подорож.
  • Алюмінієве ядро рами Haibike Gravity Casting Interface було запозичене зі світу мотоциклів. У цій точці безліч важливих функцій зливаються докупи.
  • Dual Chainring (подвійна зірка) - рідкісна властивість серед електровелосипедів. Дві зірки забезпечують оптимальний каденс як при гірських підйомах і спусках, так і в далекій подорожі.
  • Yamaha LCD-мультифункціональний дисплей пропонує швидкий огляд всіх показників системи. Зйомний дисплей може бути встановлений в різних позиціях і контролюється віддалено, з керма.

 

Електробайк Haibike Sduro HardSeven 5.0 2017 - це відмінний велосипед для тих, хто любить довгі велопрогулянки на природі і при цьому пересувається по міських асфальтових дорогах. Вилка SR Suntour XCM RL-D з ходом 100 мм, багатофункціональний знімний дисплей Yamaha, дискові гальма Tektro і 20-швидкісна трансмісія Shimano Deore роблять цей байк по-справжньому універсальним. Незабутнє задоволення від їзди гарантовано, незалежно від того, їдете ви по дорозі або по бездоріжжю.

 

© Haibike, 2023. Всі права захищені.

Сайт розроблений в Green Studio