The Haibike eConnect system

З eConnect System ми розробили технологічну основу для мереж eBike.

Таким чином, створюються абсолютно нові інтелектуальні сервіси та інтелектуальні функції, що робить ваш eBike ще краще і безпечніше.

Компактний блок передачі

Технологічна база - це блок передачі з передавачем GPS, чіпом GSM, а також передавачем Bluetooth. Датчик прискорення виявляє рух і розташування вашого велосипеда.

Відстеження GPS

GPS-антивірусне детектування автономно розпізнає рух eBike в активному режимі і попереджає власника через додаток. Якщо велосипед, крім того, відсунутий від свого місця розташування, власник отримає SMS на своєму смартфоні.

Автоматичне аварійне повідомлення

Інтелектуальні датчики також реєструють незвичайні ситуації, наприклад, збої. В цьому випадку велосипедист отримає повідомлення на смартфоні. Якщо велосипедист не відповідає через певний час, eConnect автоматично відправить розташування збою на попередньо визначений номер мобільного телефону.

Запис і експорт маршруту

Передані дані GPS дозволяють користувачеві отримати місце розташування велосипеда. Система також зберігає маршрути, які можна експортувати в форматі GPX, щоб ви могли ділитися ними з іншими.

© Haibike, 2023. Всі права захищені.

Сайт розроблений в Green Studio