Наша історія

1995

Створення бренду HAIBIKE

 

 

У 1995 році бренд Haibike був запущений в велосипедному містечку Швайнфурт. Спортивні велосипеди все ще пропонуються під ім'ям батьківського бренду Winora, але незабаром їх перейменують Haibike. У наступний період бренд продовжував розвиватися не тільки в технічному плані, більше уваги приділялося також і вмісту.

 

 

2010

HAIBIKE представляє засновника всіх eMTB: HAIBIKE eQ XDURO

 

Прабатько всіх eMTB, Haibike eQ XDURO, представлений на Eurobike. З самого початку реакція була неймовірною: ніколи раніше виробник не створював по-справжньому відповідний для бездоріжжя eMTB. Концепція двигуна Haibike і початковий дизайн будуть копіюватися в майбутньому кілька разів. Початковий асортимент складається з 4-х моделей (Fully, Hardtail, Cross і Trekking). Попит перевищує пропозицію, тому XDURO швидко розпродаються. Це стало поворотним моментом в історії компанії.

 

HAIBIKE - перший в реалізації гравітаційної ливарної технології

Haibike використовує спеціальний виробничий процес для самого першого XDURO: Gravity Casting. Цей процес лиття відбувся з мото промисловості і дозволяє виготовляти складні компоненти - стабільні, точні але при цьому дуже легкі. Ця технологія використовується в основному для «інтерфейсу», також відомого як підвіс двигуна. Згодом технологію почали використовувати і наші конкуренти.

 

 

2011

Перша нагорода, перший 29 "eMTB і дослідження велосипедів

 

 

Дизайн і технології продовжують розвиватися. XDURO RX отримує нагороду iF Design Award, одну з найвідоміших міжнародних нагород в галузі дизайну. Асортимент розширюється до 11-ти моделей з новими версіями, включаючи eQ XDURO 29, eBike, який поєднує в собі дві мегатенденціі: 29-дюймові колеса і eBikes.

Також на Eurobike 2011 року буде представлений XDURO Race. Позитивний відгук з боку професійних кругів і сприятливі дорожні випробування спонукають Haibike включити eRunner в розробку наступного сезону. Це і стало початком нової категорії: «швидка дорога».

 

 

2012

SABINE SPITZ виграє Олімпійське срібло на HAIBIKE

 

Відомий і талановитий німецький гірський байкер Сабіна Шпіц їздить на Haibike. Сабіна успішно конкурує в світовій еліті з новим ProTeam Haibike протягом наступних чотирьох років. І, незважаючи на крах на досить крутій ділянці траси, Сабіна Шпіц саме на Haibike виграла Олімпійське Срібло в Лондоні.

 

Maximilian Semsch кружляє по Австралії

Німецький велосипедист Maximilian Semsch об'їздив навколо австралійського континенту на своєму трекінг XDURO. Перший у своєму роді тур «Around OZ» охоплює майже 10 000 миль, що робить його найдовшим туром в історії сучасного eBike. Maximilian їздить на XDURO, який не продемонстрував жодних пошкоджень, крім двох зламаних спиць, навіть в екстремальних умовах і 18 фунтів багажу.

 

 

Перший гірський еBIKE і HAIBIKE S-PEDELEC

Асортимент компанії збільшується до 17 моделей, включаючи перший AllMountain eBike, який зробить тренд для довгоходових електровелосипедів з 150-міліметровим ходом підвіски. Вперше Haibike представляє швидкісний 45-кілометровий велосипед eBike XDURO Trekking S. Присвоюється назву «XDURO» і «eQ», стаючи згодом єдиним ім'ям моделі.

 

 

 

 

 

2013

Канцлер Німеччини Ангела Меркель відвідує Haibike

 

 

Високопоставлений відвідувач Eurobike: Ангела Меркель, федеральний канцлер Німеччини, відвідує стенд Haibike і просить Сюзанну і Фелікса Пуелл розповісти їй про основні якості бренду.

 

XDURO² успішна легенда XDURO

На виставці Eurobike компанія Haibike представляє абсолютно новий асортимент продукції: з 37 моделями говорять чітко - Haibike прагне до ePerformance. Було зроблено і багато технічних змін: новий привід і повністю нова алюмінієва рама виводять XDURO на рівень вище. Haibike дебютує з більш важливими конструктивними особливостями: трубка з подвійним вигином, SkidPlate, і похилий канал підвіски.

 

HAIBIKE представляє SkidPlate

Невеликий, але важливий компонент - SkidPlate, виконаний з міцного пластику, захищає двигун від пошкоджень і потертостей. Haibike є першим в світі виробником, який представив цей компонент в лінійці XDURO². На відміну від першого XDURO, де двигун був повернутий усередину рами, новий двигун встановлений під рамою і повністю незахищений. Після цього багато брендів також інтегрують SkidPlate, який поступово став визначальним для спортивних eMTB.

 

Перший eENDURO: HAIBIKE XDURO NDURO

У цьому році також представлений новий електровелосипед, який змінить ринок: XDURO Nduro. 180-міліметровий байк відкриває гонщикам абсолютно нові ландшафти для подорожей.

 

Haibike йде далі

Компанія Haibike вперше переносить свою увагу на позашляхові моделі XDURO. Результатом стає гонка XDURO: перший великомасштабний виробничий eRunner і Superrace, швидкий бігун з плоским сідлом.

 

HAIBIKE представляє «ePerformance»

Нового вигляду спорту потрібно нове ім'я - Haibike вводить термін «ePerformance». Абревіатура «електричні характеристики» поєднує в собі чисті фізичні характеристики і електричну підтримку. Незважаючи на те, що «ePerformance» нагадує термін «eBike», він свідомо дистанціюється і ставить основний акцент на продуктивність, щоб підкреслити основну ідею ePerformance: спортивний, орієнтований на ефективність eBiking.

 

 

2014

Дебют HAIBIKE SDURO

 

Тепер у XDURO є брат - Haibike SDURO. Нова лінійка оснащена вдосконаленим приводом YAMAHA, який представлений виключно в Haibike. SDURO знаходить миттєвий успіх завдяки своїм характеристикам керованості, надійності і співвідношенню ціна / якість. У перший рік SDURO HardNine SL отримав звання найпопулярнішого електровелосипеда на німецькому ринку. Привід YAMAHA PW визнаний ритейлером другим за значимістю.

 

Перший eMTB з електронним управлінням підвіски

Haibike - перший виробник, який використовує електроніку для управління підвіскою. У цьому році були представлені дві моделі SDURO з електронним управлінням підвіскою, що є нововведенням Haibike. Це відкрило двері в новий світ електронних систем допомоги.

 

Перший німецький чемпіонат еМТБ SDURO

На наступний день після свого відкриття в Швайнфурте SDURO виграє титул на першому німецькому чемпіонаті eMTB в Бад-Зекінгене. 17-річний Макс Брандл виграє чемпіонат з випередженням на 1 хвилину попереду другого місця.

 

Перший Carbon-eFully

На Eurobike 2014 Haibike представляє багато нових новинок: перш за все перший Carbon-eFully з центральним приводом. Три моделі знаменують собою початок ери Carbon на ринку eBike і ще раз підтверджують, що Haibike є першовідкривачем. Також представлений «FatSix».

 

HAIBIKE отримує 5 нагород

Вперше в історії: Haibike вручається одна з найвідоміших міжнародних нагород в галузі дизайну, iF Award, П'ЯТЬ разів: три велосипеда ePerformance і два велосипеда Performance. Вперше один виробник отримує стільки нагород за один раз.

 

XDURO FS стає переможцем «байк року» в США

Haibike робить історію на батьківщині гірських велосипедів. Нова нагорода «eBike of the Year» вручається Haibike в Interbike. Нагороду вручає не хто інший, як Гарі Фішер, король гірського велосипеда. У своєму виступі він називає eBikes «Наступна велика річ».

 

Читачі дають 2-е місце NDURO PRO INTRO в опитуванні «Гірський велосипед року»

У щорічному опитуванні журналу «MountainBike» на тему «Гірський велосипед року» читачі визнали 2-е місце Haibike XDURO Nduro Pro. Будучи єдиним у своєму роді eMTB, читачі дають сильний сигнал для ePerformance і дивують всю галузь.

 

Haibike інтегрує мотор і акумулятор

Haibike інтегрує компоненти системи Bosch в раму, зменшуючи оптичний розмір двигуна на 38%. Haibike прагне до концепції «видима інтеграція»: всі компоненти оптично інтегровані, але залишаються видимими в якості елементів формування.

 

 

2015

GUIDO TSCHUGG перемикається на HAIBIKE і еBIKE

 

Гвідо - один з найвідоміших німецьких гірських байкерів. Він є 4-х кратним чемпіоном Німеччини в категорії Dual, 6-ти разовим чемпіоном Німеччини з 4Cross, бронзовим призером чемпіонату світу і двічі - єдиним німецьким учасником легендарного RedBull Rampage. Гвідо є першим активним професіоналом, який переключився на eMTB, і це змінило уявлення про електронну продуктивності.

 

Перший еDOWNHILL: XDURO DWNHLL PRO

Haibike ще раз піднімає планку, розширюючи свою лінійку електровелосипедів. З новим XDURO Dwnhll PRO, Haibike представляє гірський велосипед з високопродуктивним приводом, який неможливе робить можливим: гірський велосипед тепер піднімається в гору так само добре, як ліфт або шаттл, легко долаючи обмеження і створюючи широкий діапазон користувачеві. Dwnhll успішний з самого початку. На основі звичайної серій велосипедів також представлений обмежений випуск Guido Tschugg.

 

 

2016

Gary и Rachel Corbett встановлюють новий дистанційний рекорд

 

 

Австралійська пара звільняється з роботи, продає будинок і відправляється в Європу на електровелосипедах, щоб встановити новий світовий рекорд на далекі відстані. Громадянин Німеччини Max Semsch раніше встановив рекорд в своєму турі "Around-Oz" на хайбайке. Haibike слідує разом з цими мандрівниками і оголошує їх героями Haibike. Вони заслужили це!

 

HAIBIKE представляє eCONNECT

Haibike переходить на цифрове мовлення і з'єднує eMTB через eConnect, відкриваючи двері в нову цифрову еру. eConnect - це невеликий пристрій, інтегроване в eBike, який відправляє і отримує дані. Він пропонує такі функції, як контроль викрадення байка на основі GPS, локалізація велосипеда, журнал поїздок. Всю інформацію про свою поїздку можна спостерігати, керуючи за допомогою спеціального додатку для смартфона. Haibike прокладає шлях для інтелектуальних велосипедів ePerformance.

 

 

PRO Andi Wittmann виступає на HAIBIKE

Ще один професіонал перемикається на Haibike: громадянин Німеччини Енді Віттман - один з кращих в світі байкерів, який в даний час утримує світовий рекорд у стрибках в висоту, організовує велосипедні змагання.

 

HAIBIKE інтегрує дисплей в кермо

Ще один крок до інтеграції: Haibike розробляє нове кермо, розроблено для європейських клієнтів. Дисплей, повністю інтегрований в кермо, захищений від пошкоджень.

 

 

2017

HAIBIKE представляє модульну рейкову систему і концепцію INTUBE BATTERY

 

 

Модульна рейкова система (MRS) дозволяє легко і швидко встановлювати на велосипед різні компоненти. Верхня сторона нижньої труби має вбудовану монтажну рейку, де можна вибрати, куди встановлювати, наприклад, пляшки або пакети. Батареї InTube (IBC) пропонують новий рівень інтеграції, естетичної краси і функціональності.

 

 

2018

Sam Pilgrim виступає для ефективності PIONEER HAIBIKE

 

 

Британський чемпіон з фрірайду Сем Пілігрим розраховує на ePerformance, використовуючи весь потенціал лінійки XDURO, щоб переглянути можливості гірських електровелосипедів. У байці, зробленим для нього на замовлення, Sam Pilgrim відвідає кілька заходів світового туру FMB. На своїх платформах в соцмережах, де до теперішнього часу у нього понад 500 тис. підписантів, він за допомогою чудових відео, заправлених адреналіном, продемонструє «на що здатний його е-байк з новими трюками і великими стрибками».

 

© Haibike, 2023. Всі права захищені.

Сайт розроблений в Green Studio