Про компанію

Заснований в 1996 році бренд HAIBIKE, незважаючи на порівняно молоду історію, сьогодні займає лідируючі позиції на ринку розробки та продажів передової вело техніки. Німецька компанія WINORA Group, до складу якої входить вже знаменитий по всьому світу бренд HAIBIKE, зробивши ставку на якість і сучасні технології, змогла завоювати увагу вело любителів по всьому світу, посівши тим самим значну частку ринку.

 

HAIBIKE позиціонує себе як фірма, що випускає професійні моделі велосипедів різного типу. В основу виробництва і розробки були покладені принципи повної відповідності моделей сучасним потребам: надійності, зручності, довговічності і якості.

Компанія приділила особливу увагу якості своїх товарів, сучасним технологіям і всіляких систем управління, а також передового електронного приводу. Що в результаті зробило велосипеди компанії бездоганними, стильними та витривалими.

 

Haibike вдалося інтегрувати в раму мотори Bosch, до того ж габарити електроприводу візуально зменшилися на 38%. Компанія не стала камуфлювати електричну сутність своїх байків, зробивши ставку на характерний дизайн і максимальну інтеграцію компонентів. А навіщо приховувати те, що чудово виглядає і ідеально працює?

Розміщення екрану комп'ютера в виносі - це вже і не революційна ідея, а ось впровадження систем Modular Rail Systemі InTube Battery Concept у 2017 році вплинуло на можливості і вигляд топових байків Haibike. Магнітне кріплення Modular Rail System, інтегроване в нижню трубу, дозволило швидко монтувати на велосипед кеги і фляго тримачі, а також додаткову батарею TheRangeExtender.

Сьогодні гоночні велосипеди, електробайки, гірські моделі - всі вони є еталоном якості та досконалості!

 

  

Компанія зуміла домогтися світового визнання практично за перші кілька років своєї діяльності завдяки використанню передової інженерної бази, широкому асортименту і німецькій перевазі в кожної моделі.

 

В асортименті HAIBIKE присутні професійні гоночні моделі, визнані провідними командами і гонщиками, двопідвіси, гірські моделі, дитячі, фетбайкі, електробайки і багато іншого. Таким чином, компанія здатна задовольнити потреби будь-якого як вело любителя, так і професіонала.

 

До переваг німецького виробника можна віднести:

  • великий вибір на будь-який смак;
  • висока якість виробництва і застосування передових технологій;
  • унікальність дизайну, неповторний та оригінальний стиль;
  • доступна цінова політика в порівнянні з конкурентами;
  • підвищений рівень комфорту кожної моделі.

 

HAIBIKE - бренд, який зламав стереотипи і довів, що велосипед може відчувати райдера, підлаштовується під його потреби і створює максимально зручні умови для пересування.

 

HAIBIKE – німецька якість перевірена часом і користувачами! 

© Haibike, 2023. Всі права захищені.

Сайт розроблений в Green Studio