HAIBIKE TECHNOLOGY

Їздіть так довго, як
Вам подобається,
по будь-якій місцевості

Відкрийте для себе наш новий модельний ряд Bosch Gen4.

Дізнайтесь більше

1125 Wh
FULL SUSPENSION
MODELS

Наші моделі Bosch Gen 4 2021 року - це доступні, швидкі універсали, які можуть долати великі відстані в широкому діапазоні ландшафтів.

В цілому 625Wh + 500Wh = 1125Wh доступно для кожного розміру корпусу хардтейла і повною плавкою підвіскою з розширювачем діапазону, встановленого на Modular Rail System!


— Повністю інтегрована кабельна розводка в передньому і задньому трикутнику

— Вбудований датчик швидкості і підсідельний штир

— Повністю інтегрований знімний Powertube PT625 Wh

— Надійна і міцна рама AL підвищеної жорсткості.

TwinTailLights ready

27.5+ / 29+ / змішані колеса

— Більш легкий і компактний новий привід Bosch Performance CX

NEW

Bosch
Performance
CX

— Супер прискорення

— Реагує без зволікання

— До 340% ідеально дозованої підтримки

— На 1,1 кг легше свого попередника

DESIGN

Нова рама
Концепція

Нова форма рами вражає надзвичайно низьким центром ваги і підвищеною жорсткістю, що забезпечує маневреність і ще більше задоволення від їзди. Крім того, тепер опціонально доступний розширювач діапазону для всіх типорозмірів S-XL.

POWER

ВАРІАНТ РОЗШИРЕННЯ ДІАПАЗОНУ

Ви б хотіли здійснити більш тривалі тури або піднятися на більш високі гори? Немає проблем з розширювачем діапазону Haibike. Додатковий розширювач діапазону Haibike, елегантно інтегрований в нижню трубу, забезпечує додаткову потужність акумулятора на 500 Втч. Тепер доступний для всіх моделей Bosch Performance CX Gen 4 з розмірами корпуса S-XL.

HAIBIKE
BOSCH GEN 4
HISTORY

Якщо подивитися на історію інтеграції систем Bosch Ebike за останні 10 років в деталях на Haibike, ви можете ясно бачити розвиток дизайну. Але які основні причини того, що конструкція рами нового Bosch Gen 4 явно відрізняється від своїх попередників? «Нашою метою було продовжити успішну кинематику з задньою підвіскою Haibike і в той же час забезпечити інтеграцію розширювача діапазону для всіх розмірів рами. Крім того, така конструкція призводить до більш низького центру мас і, таким чином, підкреслює нашу вимогу на ePerformance », - говорить Хендрік Шеферс, керівник відділу інноваційного дизайну / HDCM.

HAIBIKE ePERFORMANCE

УНІВЕРСАЛЬНІСТЬ
поліпшення

МЕНШЕ І ЛЕГШЕ

Привод Bosch Performance CX

Система Bosch Gen 4 виготовляється з новим покращеним режимом eMTB з оптимізованими характеристиками їзди. Концепція декількох датчиків забезпечує динамічний і чуйний привід для точного прискорення і унікального відчуття від траси.

Двигун BOSCH

Ефективне
використання енергії

Оптимальна і підвищена ефективність двигуна і коробки передач для подолання довгих крутих підйомів.

Менший двигун Bosch Gen 4 дозволив нашим дизайнерам створити велосипед з більш короткими пір'ям і, отже, з підвищеною маневреністю і грайливістю. Зменшений опір педалювання забезпечує більш ефективну їзду і більш природні відчуття від їзди.

Крім того,
більш плавний

MAX. TORQUE 85Nm

MAX.
ASSISTANCE
340%

EXPERIENCE

PUT BOSCH
TO THE TEST

© Haibike, 2023. Всі права захищені.

Сайт розроблений в Green Studio