Електровелосипеди Haibike FlyOn

Електричні велосипеди Haibike FLYON з приводом 120Nm відкривають нову еру електровелосипедів у світі. FLYON - це унікальний привід, розроблений компанією HAIBIKE спільно з моторами TQ і їх повного удосконаленням протягом двох років. Компанія Haibike має серію нових велосипедів з унікальними характеристиками, які, без сумніву, є одними з найяскравіших і найпотужніших у світі.

XDURO ALLTRAIL 5.0. Модель 2020 года

 

FLYON - новий стандарт продуктивності та інтеграції 

Моторами і системою FLYON комплектуються 4 модельних ряди: NDURO 180mm, ALLMTN 150mm, ALLTRAIL і ADVENTR. Це самі топові велосипеди в своєму класі і відносяться до серії XDURO.

 Удосконалена серія Haibike привертає увагу всіх, так як в ній збереглися лише характерні вигини і, так званий, «горб», проте нові моделі FLYON досить відрізняються від усіх попередніх моделей Haibike.

Спереду рами на рульовому стакані є повітрозабірники для охолодження акумулятора, що надає велосипедам унікальний зовнішній вигляд, ніхто раніше не робив так. Двигун TQ повністю інтегрований в карбонову раму.

 

Haibike елегантно інтегрував двигун TQ в велосипеди, одночасно покращуючи корпус двигуна. В основі байків - двигун TQ HPR120S, який сьогодні - найпотужніший на ринку з обертовим моментом 120 Нм. За рахунок запатентованої трансмісії, двигун TQ має компактні габарити. І це не зважаючи на величезну потужність, яку він може видавати. 

Haibike удосконалив корпус зі стильною відполірованою обробкою і розробив відповідну ланцюжок, яка повторює дизайн. Ланцюгове кільце кріпиться до приводного валу за допомогою прямого кріплення: з 38 зубцями для гірських електровелосипедів, і для туристичних електровелосипедів - з 42 зубцями. Зірка перегукується з дизайном з боку приводу і привертає увагу.

  

Замість датчика швидкості, Haibike використовує сенсорний диск, який раніше застосовувався лише в системах ABS. З 18 імпульсами на коло, система набагато більш точна, ніж попередні рішення з датчиком на спицях колеса, а спеціально закодований диск запобігає втручання. Сенсорний диск замінює звичайний датчик швидкості і пропонує набагато більш високу частоту дискретизації.

Акумулятор і технологія зарядки

 Джерело живлення 48 В живиться від батареї на 630 Втч, вбудованої в нижню трубку, яка необхідності повністю знімається знизу у мотора. Батарея і рама були розроблені разом для забезпечення оптимальної інтеграції. сьогодні ємність 630 Втч - це найпотужніша батарея на ринку електровелосипедів.

Всі велосипеди будуть поставлятися із зарядним пристроєм 4А в стандартній комплектації. Але, за бажанням, Haibike пропонує швидкий зарядний пристрій з неймовірним зарядним струмом 10А. За допомогою цієї зарядки час зараяда займає всього 60 хвилин від рівня заряду 0-80%, що робить представлене швидкий зарядний пристрій Bosch вже застарілим.

 

Пульт керування

 Компактний дистанційний важіль управляє всіма функціями велосипеда і зручний в обігу і в керуванні. За допомогою пульта дистанційного керування ви можете керувати освітленням, переміщатися по дисплею, перемикатися між п'ятьма рівнями підтримки і управляти дросельною заслінкою. Важіль для перемикання режиму ергономічно розташований для великого пальця, а кольорова світлодіодна панель інформує водія про обраний режим.

 

Двигун FLYON має 5 режимів допомоги: Eco, Low, Mid, High, Xtreme.

 

Кольоровий дисплей встановлений в центрі над виносом керма і інформує райдера про всі відповідних даних. Дисплей адаптується динамічно, тобто при русі швидше значення - відображає швидкість і збільшується, а всі інші значення відходять на задній план. Також можуть відображатися дані про фізичне навантаження, такі як частота серцевих скорочень, частота обертання педалей і потужність.

 

Інтегроване освітлення

На дальньому світлі, фара забезпечує неймовірний світловий потік 5000 люмен.

Вбудовані фари, як здається спочатку, виглядають трохи дивно на агресивних гірських електровелосипед, але Haibike розглядає фари і задні ліхтарі як необхідний компонент. Електродвигун збільшує дальність польоту, а система освітлення продовжує доступне час їзди до самої ночі. Фара Skybeamer пронизує філософію дизайну яскравим денним світлом. Основний світло може включатися вручну або через датчик освітленості, має 2 режими: ближній і дальнє світло. Дальнє світло випромінює неймовірні 5000 люменів і схвалений StVZO завдяки новим правилам.

Ззаду Haibike має вбудовані ліхтарі по обидва боки пір'я, акуратне рішення і ще одна відмінна риса. Задні ліхтарі повністю інтегровані в раму.  

 

Система Haibike eConnect інтегрована в усі велосипеди FLYON. Ця технологія тепер ще глибше інтегрована в бортову систему, тобто оновлення можуть використовуватися збережений, а на дисплеї відображається поточний стан прийому датчиків GPS.

 

XDURO ALLMTN 10.0. Модель 2019 року

XDURO ALLTRAIL 5.0. Модель 2020 года

© Haibike, 2023. Всі права захищені.

Сайт розроблений в Green Studio