Електровелосипеди HAIBIKE з приводом BOSCH

Електроприводи від німецької компанії BOSCH займають позиціїлідера у всьому світі, в 2019 році компанія анонсувала свої інноваційні новинки і вдосконалення.

 

 

Bosch - відомий виробник техніки з Німеччини, розробив для велосипедистів електровелосипеди 2-х моделей по системі eBike classic+: модель Active Line і Performance Line з оновленими електродвигунами. Їх перевагою є те, що електродвигуни компактні і не зменшують дорожній просвіт. Компанія пропонує систему електроприводу, яку можна встановити на велосипед. У неї входить електродвигун, акумулятори, панель з індикаторами швидкості і іншими важливими показниками. Вага обладнання - не більше 4 кг, при цьому мотор починає працювати тільки при певній швидкості руху велосипеда, так що байкеру необхідно крутити педалі.

 

 

За своїми характеристиками електросистеми BOSCH працюють плавно, немає різких ривків і сам режим асист включається після 5 км / год. У своєму арсеналі Bosch має 4 приводу з різними характеристиками для різних класів велосипедів.

 

 

Що стосується стандартних пультів керування і заряджання, в 2019 році оновлення не було, але багато аналоги на ринку ще не досягли BOSCH.

 

 

Також у своїй модельному ряду BOSCH має флагманську систему управління NYON з навігатором. Екран може замінити смартфон і навіть приймати SMS, має вбудовану пам'ять на 8 Гб, має домашній і робочий адресу, працює з будь-яким смартфоном через Bluetooth і з комп'ютерами по WiFi, завдяки чому ви легко можете дивитися свої маршрути і вивантажувати їх. Якщо є бажання, то можна проапгрейдить на такий екран зі стандартного eShift.

 


Щодо акумуляторів, то BOSCH має широкий спектр: від 300 до 500Wh, є і додаткові батареї, які можна до встановити на велосипед HAIBIKE з системою MSR (Modular rail system), це означає: ви отримаєте ще більший запас ходу.

Мощность: 300/400/500 Втч
Li-on аккумулятор: 36В
Время зарядки: 1/2/3 часа
Вес: 2,5/2,6/2,7/2,8 кг

 

На все електрообладнання BOSCH, встановлене на велосипеди HAIBIKE надається гарантія - 2 роки. 

 

Електрична система приводу від Bosch дійсно дуже вражає. Можливо, це найкраща педалепріводная система, яка зараз є на ринку. Вона має відмінні можливості для подолання крутих ухилів і функціональність. Безумовно, є якісь недоліки, але наступні кілька років покажуть, скільки виробників велосипедів візьмуть цю систему на озброєння для виробництва електровелосипедів і наскільки успішно це буде.

 

© Haibike, 2023. Всі права захищені.

Сайт розроблений в Green Studio