Електровелосипеди HAIBIKE з приводом YAMAHA

YAMAHA - один з кращих електроприводів для електровелосипедів у всьому світі. Основна концепція цього японського бренду - простота і надійність. У 2019 YAMAHA презентувала свої оновлені електроприводи, в її арсеналі - 4 різновиди приводу для різних типів велосипедів і їх напрямки. Універсальним приводом вважається привід серії YAMAHA PW-SE, який встановлений на більшості велосипедів HAIBIKE вже з інтегрованою батареєю в раму.

 

 

Новинка нашого магазину -

електровелосипед с мотором YAMAHA - SDURO FULLSEVEN LT 8.0

 

Точні характеристики:

 

Що стосується Дисплея і перемикання режимів асист допомоги, тут YAMAHA має 3 варіанти, з яких 2 отримали кардинальне оновлення на 2019 рік. З цікавого: функції, якими ви рідко користуєтеся, можна замінити з додаткових або приховати їх зовсім з основного екрану. Дисплей і вся система в цілому має можливість оновлюватися через смартфон, це означає, що розробники будуть постійно оновлювати прошивку, приносячи все нові функції, а ви зможете без праці згодом оновити ПО своєї системи.

 

 

Модель 2019 року -

електровелосипед XDURO FULLFATSIX 10.0

 

 

Подивіться, як виглядають пульти керування на кермі електровелосипедів HAIBIKE. Такий варіант ПУ встановлюється на більшості гірських велосипедів, ергономічний і дуже зручний в керуванні.

 

 

Такий ПК встановлюється на менш агресивних напрямках, міських і трекінгових велосипедах.

 

 

Цей варіант добре себе показав на екстремальному двухподвісі, де присутня агресивна їзда і екран повинен бути максимально захищений і захований від ударів. Цей дисплей монтується по середині керма, а пульт управління акуратно монтується збоку керма. Яскрава і при цьому правильна підсвічування дисплея дозволяє використовувати дисплей вночі, а за рахунок правильності самої підсвічування очі не втомлюються від неї.

 

 

Для YAMAHA є 2 додатки, за допомогою яких можна розширити функціонал Дисплея. Дисплей "C" може відображати додаткову інформацію, за допомогою програми на вашому смартфоні. Пройшовши простий процес налаштування, можна користуватися такими функціями, як керування поїздкою, відстеження фітнесу і навігація по карті.

 


Що стосується батареї і зарядок, тут у YAMAHA немає технічних оновлень на 2019 рік, але з'явилися батареї вбудовані в раму.

 

 

На все електрообладнання YAMAHA, яке встановлюється на велосипеди HAIBIKE, надається гарантія - 2 роки.

 

© Haibike, 2023. Всі права захищені.

Сайт розроблений в Green Studio