HAIBIKE
ePERFORMANCE SYSTEM

Для моделей 2019 представляємо першу повну систему Haibike ePerformance.

ОГЛЯД МОДЕЛЕЙ FLYON

ОГЛЯД
СИСТЕМИ

Відкрийте для себе світ, повний нових можливостей. Досліджуючи нові кордони, вдень і вночі. З FLYON ми представляємо наступне покоління ePerformance.

Новий двигун, інноваційна концепція роботи, більше можливостей для підключення та інтелектуального дизайну: будь то інтеграція, оцифровка чи продуктивність - FLYON встановлює нові стандарти. За першою власною системою ePerformance, що належить Haibike, стоїть німецька інженерна потужність у поєднанні з розумною технологією та багаторічним ноу-хау.

Всі компоненти були розроблені компанією Haibike та входять в систему, яка є інтуїтивно зрозумілою та простою у використанні.

МОТОР

HAIBIKE HPR 120S MOTOR

Долаючи круті підйоми, «літайте» над стежками, вивчайте нові кордони та розширюйте їх. Додатковий потужний пакет живлення - виготовлений у Німеччині - забезпечує необхідну потужність, коли вам це потрібно. Разом із постачальником технологій TQ ми розробили динамічний привід, який є найпотужнішим двигуном на ринку на даний момент до 120Nm. Завдяки запатентованій трансмісії двигун має надзвичайну потужність та ефективність на найменшому просторі.

КЕРМО

INTEGRATED CABLE ROUTING

В управлінні кермом ми змогли встановити нові стандарти із системою FLYON. Усі електричні, гідравлічні та механічні лінії повністю керовані, як на хардтейлі, так і на велосипеді з повним приводом. Перевагами цього є покращена надійність і оптика, що надає моделям FLYON елегантну вишуканість.

"ПОЗИЦІЇ ВСІХ ЕЛЕМЕНТІВ НА ДИСПЛЕЇ ІНТУЇТИВНІ ТА САМОСТІЙНІ"

Інго Бетнер // Інженер Haibike

ДИСПЛЕЙ

HAIBIKE HMI & SYSTEM CONTROL

Кольоровий дисплей, розміщений в центрі над штоком, легко читається в будь-якій ситуації завдяки своєму дизайну. Поточні дані їзди та інформація про систему відображаються на чотирьох змінних екранах. Можливо також відображення та аналіз даних, що стосуються тренувань, таких як вимірювання пульсу, каденція або споживання калорій.

COCKPIT

HAIBIKE REMOTE

Для центрального інтерфейсу між драйвером та системою ми розробили пульт дистанційного керування, яким можна керувати інтуїтивно, що відповідає дизайну FLYON та забезпечує ідеальну ергономіку: перемикач режиму розміщується під рулем,до якого можно дістатися великим пальцем під час руху. В якості зворотного зв’язку виступає не тільки індикатор режиму на дисплеї, але і добре помітна світлодіодна смужка на самому пульті, яка змінює колір залежно від рівня підтримки.

"ДИЗАЙН, ІНТЕГРАЦІЯ, РОЗВИТОК ТА ДИГИТИЗАЦІЯ - FLYON встановлює нові стандарти у всіх областях"

Benjamin Turck // Industrial Design Lead HDCM

РАМА

Нова карбонова рама

Стильна, міцна та стабільна: Для систем FLYON ми розробили абсолютно нову раму з високоякісного вуглецю- карбону. Візуально система ePerformance Haibike вражає своїм високим ступенем інтеграції. Система ePerformance Haibike була розроблена з метою досягнення високого рівня інтеграції нової системи економії місця для акумулятора. Акумулятор вставляється поздовжньо в трубку із закритим профілем вниз, що дозволяє отримати легшу та стабільнішу конструкцію.

ІНТЕГРАЦІЯ

ДАТЧИК ШВИДКОСТІ

Нещодавно розроблений диск з датчиком швидкості передає в систему 18 сигналів за обертання колеса і вимірює поточну швидкість у 18 разів точніше, ніж будь-яка інша система на ринку. Таким чином система може реагувати набагато швидше і динамічніше на зміни вимог і розпізнає прискорення навіть при найменшому русі колеса, наприклад, під час руху по горі. Сам датчик надійно розташований у захищеному положенні та захищений від пошкодження.

ІНТЕГРАЦІЯ

TTL - TWIN задні ліхтарі

З Haibike Twin Tail Lights можна продовжувати їздити навіть після заходу сонця! Вісім високоефективних світлодіодів роблять eBike легко помітним.

СВІТЛО

HAIBIKE SKYBEAMER

Чому тільки вдень освоювати складні траси і складні маршрути? Skybeamer доступний у трьох версіях з 150, 300 або 5000 люменів, що означає, що тепер ви можете безпечно їздити на вулиці і в темряві! За допомогою Skybeamer 5000 ми розробили незалежну систему з денним світлом, яка забезпечує класичний ближній промінь, а також світло ближнього світла з більш ніж 5000 люмен. Світлом можна керувати вручну через пульт дистанційного керування або повністю автоматично через сенсор яскравості на дисплеї.

АКУМУЛЯТОР

HAIBIKE INTUBE BATTERY 630 WH

Разом з нашим технологічним партнером BMZ ми розробили 48-вольтовий акумулятор з надзвичайно високою потужністю 630 Вт. Акумулятор підключається за допомогою магніту до системи всередині рами і може бути захищений від крадіжки замком ABUS. Рівень акумулятора можна перевірити за допомогою сенсорного датчика. Водонепроникний акумулятор можна заряджати через 4-амперний зарядний пристрій або безпосередньо через велосипед, або окремо, коли його знімають.

ЗАХИСТ

THE HAIBIKE SKIDPLATE

Haibike SkidPlate - це мотозахист, виготовлений з армованого волокном пластика, який ефективно захищає мотор від впливу навколишнього середовища, таких як удари, бруд або від каміння.

© Haibike, 2023. Всі права захищені.

Сайт розроблений в Green Studio