HAIBIKE FLYON

ВЕРШИНА
OF eMTB PERFORMANCE

Haibike FLYON це перша система ePerformance спроектована і розроблена Haibike, встановлює новий орієнтир для високоякісних систем ePerformance.

Дізнайтесь більше

ЗНАЙОМСТВО
HAIBIKE FLYON

Підкорите природу завдяки продуктивності Haibike FLYON наступного покоління. Поєднуючи інновації, інтуїцію і інтелектуальний дизайн, ця система ePerformance встановлює нові стандарти в електротехніці гірських велосипедів.

«СЕРІЯ HAIBIKE NEW FLYON - Мабуть, найбільший стрибок у розвитку з моменту винаходу eMTB».

— Премія за дизайн та інновації 2019

POWER

МОМЕНТАЛЬНИЙ ДВИГУН 120 Нм

Підкоряйте круті підйоми, «літайте» над стежками, досліджуйте нові рубежі і розширюйте їх: надпотужний силовий агрегат - Зроблено в Німеччині - забезпечує необхідну потужність, коли вона вам потрібна, з ідеальною модуляцією, можливої за допомогою п'яти режимів допомоги. Разом з постачальником технологій TQ ми розробили динамічний двигун eMTB, який на даний момент є найпотужнішим двигуном середнього приводу на ринку, який забезпечує обертаючий момент до 120 Нм. Завдяки запатентованій трансмісії двигун забезпечує виняткову потужність і ефективність в компактному корпусі.

ІНТЕГРАЦІЯ

УНІКАЛЬНОГО ДИЗАЙНУ

Конструкція системи Haibike FLYON об'єднує інноваційні технології в високоякісну карбонову раму, яка відповідає вимогам водіїв на найскладніших ділянках місцевості. Чистий силует відрізняється компактним кріпленням акумулятора і інтегрована прокладка кабелю, завдяки чому ви зможете довше їздити стильно.

ПІДТРИМКА

INTUBE 630 WH BATTERY

Разом з нашим технологічним партнером BMZ ми розробили акумулятор на 48 Wh з надзвичайно високою щільністю енергії і ємністю 630 Втч. З внутрішньої сторони акумулятор через магніт з'єднується з системою всередині рами і може бути захищений від крадіжки за допомогою замка, розробленого в співпраці з ABUS. Рівень заряду батареї можна перевірити за допомогою сенсорного датчика. Водонепроникний акумулятор можна заряджати за допомогою зарядного пристрою на 4amp або безпосередньо через велосипед, або окремо при знятті. Для модернізації Haibike пропонує функцію швидкої зарядки: зарядний пристрій на 10amp, який доводить розряджений акумулятор до 80% заряду всього за 60 хвилин.

ІННОВАЦІЇ

ДИСК ДАТЧИКА ШВИДКОСТІ

Розроблений диск з датчиком швидкості посилає системі 18 сигналів за один оборот колеса і вимірює швидкість в 18 разів точніше, ніж будь-яка інша система, доступна на ринку. Таким чином, система може значно швидше і динамічніше реагувати на мінливі вимоги і розпізнавати прискорення навіть на низьких швидкостях. Сам датчик надійно розміщений далеко від пошкоджень і інтегрований в лівий дропаут рами.

ЗАХИСТ

SKIDPLATE

Haibike SkidPlate - кришка двигуна з армованого волокна пластика, який ефективно захищає двигун від прямих ударів при проїзді перешкод, а також від бруду і ударів каменів і іншого сміття.

ІНТЕРФЕЙС

FULL COLOUR DISPLAY

Кольоровий дисплей, розташований по центру над штоком, легко читається в будь-якій ситуації завдяки прозорому дизайну. Поточні дані про поїздку і системна інформація відображаються на чотирьох змінних екранах. Також можна відображати і аналізувати релевантні для тренування дані, такі як вимірювання пульсу, частота обертання педалей або споживання калорій.

ІНТЕРФЕЙС

HAIBIKE REMOTE

Для центрального інтерфейсу між райдером і системою ми розробили пульт дистанційного керування, яким можна управляти інтуїтивно, який відповідає компактному дизайну Haibike FLYON і забезпечує ідеальну ергономіку: перемикач режимів розташований під кермом, до нього можна дотягнутися великим пальцем навіть під час їзди. В якості зворотнього зв'язку служить не тільки дисплей режиму, але і добре видимий світлодіодний ремінець на пульті дистанційного керування, який змінює колір залежно від рівня допомоги.

ДЕНЬ ЧИ НІЧ

5.000 LUMEN SKYBEAMER

Чому освоювати складні траси і складні маршрути тільки вдень? Skybeamer доступний в трьох версіях зі світловим потоком 150, 300 або 5000, що означає, що тепер ви можете безпечно кататися після настання темряви! Парковка вашого велосипеда в короткі і темні дні в зимові місяці тепер піде в минуле завдяки потужним фарам. У Skybeamer 5000 ми розробили незалежну систему денного світла, яка забезпечує класичне ближнє світло, а також дальнє світло з люмен більше 5000 люмен. Світлом можна керувати вручну за допомогою пульта дистанційного керування або повністю автоматично за допомогою датчика яскравості на дисплеї.

ДЕНЬ ЧИ НІЧ

ЗДВОЄНІ ЗАДНІ ФАРИ

З подвійними задніми фарами Haibike ви можете продовжувати їздити навіть після заходу сонця! Вісім високоефективних світлодіодів роблять eBike добре видимим, в тому числі збоку.

ДОСВІД

PUT HAIBIKE FLYON TO THE TEST

© Haibike, 2021. Всі права захищені.

Сайт розроблений в Green Studio