Haibike Україна - велосипеди, які підкорюють з першого погляду

Щорічно в компанії HAIBIKE Україна оновлюється модельний ряд велосипедів, але завжди їх об'єднує оригінальний дизайн, ідеальна комплектація деталей і правильна геометрія. Велосипеди HAIBIKE завжди були і є лідерами світового ринку вело індустрії, а компанія - №1 в світі по виробництву електровелосипедів.

 

 

Велосипеди Haibike допомагають нам їздити тривалі марафони по бездоріжжю, так як оснащуються якісною електричною трансмісією BOSH і YAMAHA. Ці байки підкорюють Австралійські пустелі, недоступні гори, а багато хто просто катається на цих велосипедах в межах міста і їздить на роботу.

 

Велосипеди HAIBIKE Україна - це європейська якість, світовий рівень і демократичні ціни.

 

Велосипеди Haibike - це високотехнологічні пристрої, в яких ретельно підібрані всі комплектуючі, щоб надати їздцеві впевненість і почуття контролю над дорогою. Ми пропонуємо найбільший вибір в Україні байків з 29-дюймовими колесами, є і класичні 26-дюймові, є і байки з проміжним розміром коліс 27.5 " - такий велосипед підійде для тих, хто ще не визначився у своїх вподобаннях. Є і спеціальна лінійка велосипедів для жінок, для яких був вдосконалений дизайн на більш естетичний, перероблена велосипедна геометрія і значно полегшено компоненти.

 

Велосипеди XDURO

Advanced Offroad

 

Немає більш екстремальних велосипедів! Ця категорія позашляховиків включає в себе велосипеди, що призначені: для тривалої подорожі - моделі Fatbikes з тягою монстра, Downhill з ексклюзивними легкими вуглецевими рамами, переможець AllMtn, і легендарна лінія NDURO.

 

 

Fat eBikes - ці байки нададуть впевненість в тому, що ви створені досліджувати будь-які нерозвідані місцевості і при цьому гідні комфортної їзди навіть на тривалих дистанціях.

 

 

S-Pedelecs - ці електровелосипеди зроблять легкими ті щоденні кілометри, які ви бажаєте проїжджати, так як eBikes створені для швидкої їзди до 45 км/год на асфальті і в місті.

 

  

 

Onroad

 

Haibike Urban ідеально підходить для міського руху. Візуально вражаюча і зручна в управлінні серія велосипедів Urban пропонує ідеальні eBikes для сучасного міського стилю життя.

 

 

У нашому магазині налічується понад 100 моделей, представлених в абсолютно всіх видах і напрямках велосипедної їзди: від швидкісних шосейних карбонових болідів - до цілком комфортабельних байків для далекобійних покатушок; від високотехнологічних 2-х підвісів для марафонів - до адреналінових довгохідних пристроїв.

© Haibike, 2023. Всі права захищені.

Сайт розроблений в Green Studio