Цікаві факти і важливі цифри. Все це про велосипеди

У всьому світі налічується понад мільярд велосипедів. Сотні мільйонів людей нерозривно пов'язують своє повсякденне життя з цим неймовірним транспортним засобом. Це означає, щодня у них відбуваються незвичайні події, нові досягнення. І, звісно, цікавих фактів, пов'язаних з велосипедом, стає все більше і більше. Хочеться поділитися з вами деякими моментами, щоб ви змогли зрозуміти, що це засіб пересування цілком можна назвати витвором мистецтва, наскільки велосипед легендарний, і як сильно він впливає на наші долі. 

 

 

Якщо ви вирішили займатися велоспортом, значить: ви автоматично стаєте прихильником здорового способу життя. І, як результат - отримаєте бездоганну фізичну форму.

 

 

Велоспорт ч наудово дихає, надаючи нам яскраві емоції. У велоспорті існує велика кількість прорайдеров, є орієнтиром мільйонам шанувальників з усієї планети. Ці реальні особистості, а не вигадані герої, які, вибравши пекельна праця, стали відомими. Просто осідлайте велосипед і зробіть все для того, щоб на крок наблизитися до успіхів кумирів.

 

Велоспорт відкритий і гранично доступний абсолютно кожному. Дуже просто сісти на велосипед і поїхати, куди заманеться. На велосипеді можна навіть підкорювати, непідвладну на перший погляд, бруківку, долати гірські перевали Карпат, можна стати глядачем відомої велогонки Тур де Франс, споглядати іменитих велогонщиків з усієї планети і навіть поговорити з ними, дізнатися більше про їх велосипеди.

 

 

Технології розвиваються семимильними кроками, час постійно рухається, але велосипед, як і раніше, залишається одним з найбільш вдалих винаходів.

Сучасні моделі велосипедів виконані з високоякісних матеріалів, вони легкі і міцні одночасно. І, незалежно від того, дешевий або дорогий у вас велосипед, велоспорт, в першу чергу, - це виклик, швидкість, сила волі, свобода і нові, звичайно ж, нові знайомства.

 

Вже протягом півтора сотні років більшість жителів Європи просто не уявляють свого життя без велосипеда. Для Нідерландів, Італії, Бельгії, Франції велоспорт - це як релігія. Регулярно в цих країнах проводяться гонки з різними категоріями учасників, які не тільки змагаються між собою, а й встигають побудувати відмінні взаємини. Велосипедний спорт стирає існуючі кордони, адже немає кращого шляху дізнатися щось нове країні, як проїхати по ній на велосипеді.

 

Велоспорт - це елегантно і видовищно. Він розбурхує не тільки наша свідомість, але і не залишати байдужими представниць жіночої статі. Перевірено: дівчатам подобаються велосипедисти. І, безумовно, навпаки :)

 

Купити велосипед Haibike серії CROSS

Перший гірський велосипед сучасної конструкції був створений 1978 року.

На одному із заводів відомого німецького виробника Mercedes-Benz робочий персонал пересувається по території на велосипеді. Кожен відділ має велосипеди різних і унікальних кольорів.

 

У Китаї налічується понад півмільярда велосипедів. Хоч і винайшли велосипед не в Китаї, користується він там величезною популярністю. До слова, перший велосипед привезли сюди лише на початку 20 століття, проте за більш ніж 100 років вони поширилися тут в неймовірно!

У США щодня використовують велосипед лише 1% людей, а ось в Нідерландах та Італії - 30% і 5% відповідно, в Данії близько 90% жителів мають свій власний байк, який активно використовують кожен день.

 

Витрачаючи однакову кількість енергії, ми можемо пересуватися на велосипеді в 3 рази швидше, ніж робимо це під час бігу і вже, тим більше, пішої ходи.

Щорічно в світі проводиться понад 50 млн нових велосипедів, тоді як автомобілів і мотоциклів - 20 млн. 

 

Купити велосипед Haibike серії HARDSEVEN

 

© Haibike, 2023. Всі права захищені.

Сайт розроблений в Green Studio