Інтерв'ю нашого експерта для популярного видання Корреспондент

В інтерв'ю "Кореспондент" Антон Грищенко, експерт компаній-лідерів ринку України ELITECOPTER і ELITEBIKE, відповідає на питання: який електротранспорт сьогодні в тренді, який бренд працює безвідмовно, який електровелосипед найбільше воліють придбати в Україні.

 - Антон, я бачу, у Вас представлено цілий ряд розкішних електровелосипедів!

 

Все вірно, так і є. У нас представлений дуже сильний і глобальний пласт електротранспорту - це електровелосипеди. Вони займають більшу нішу і більшу частину в цій тематиці. Тут ми якраз об'єднуємо і спорт, і розваги, і підвищені можливості.

 

Справа в тому, що у електровелосипедів є і педалі, і електромотор. І коли людина крутить педалі, то чим більше вона намагається докласти зусиль, тим більше електромотор їй допомагає! Таким чином їздець знаходить деякі риси супермена, що особливо яскраво проявляються при подоланні різних гірок і височин, коли на звичайному велосипеді треба посилено крутити педалі, щоб піднятися вгору. Електровелосипед же в такому випадку легко несе людину вперед і в той же час він сам, своїми ногами регулює швидкість і динаміку цього руху. Це просто приголомшливо! Особливо, якщо спробувати.

 

І ще, що дуже важливо, розмір прикладених зусиль також можна регулювати.  Ми, наприклад, можемо виставити регулятор на максимальну допомогу мотора, і людина буде витрачати найменшу кількість сил. А можна виставити на мінімальне значення або взагалі відключити і це буде відчуватися як звичайний велосипед по крутінню педалей.

 

Дуже важливо, що на електровелосипеді можна їхати і не думати про складнощі зворотного шляху, коли ти вже втомишся. Тому що вперед можна їхати переважно своїми ногами, а назад - включити максимальну підтримку електромотора і з комфортом, швидко повернутися додому.

 

- Які марки електровелосипедів зараз вважаються лідерами?

 

Є світовий лідер електровелосипедів, це німецька компанія Haibike. Ми цю компанію представляємо. Вони вже близько 8-ми років виробляють електровелосипеди і у них найбільший модельний ряд, найбільше нагород і патентів. Це той бренд, який зараз сильніше за все штовхає напрямок електровелосипедів у Світі.

 

Ви знаєте, дорослі люди радіють як малі діти, коли сідають на цей апарат. А у нас є, як я вже говорив така можливість. Можливість тест-драйву. І я впевнений, що людина, одного разу проїхавшись на такому електровелосипеді, запам'ятовує це на все життя і бажає знову повторити!

 

Друзі, читайте повне ексклюзивне інтерв'ю Антона Грищенка на сайті КорреспонденТ про наше з вами електро майбутнє, в якому ми вже живемо.

© Haibike, 2023. Всі права захищені.

Сайт розроблений в Green Studio