Історія велобренду Haibike

Ще в 1921 році в Швайнфурті (Німеччина) велосипедист Енглберт Вінер заснував компанію E. Wiener Einzelhandelsfirma, яка пережила Другу світову війну і економічну кризу Німеччини, і навіть в 1963 році створила власну фабрику. Протягом майже вже 100 років компанія забезпечує країну утилітарними велосипедами: доступними і надійними міськими велосипедами Winora.

 

 

У 90-х управлінці Winora Group розширили асортимент спортивними моделями, створивши під цей напрямок бренд Haibike, який очолили Фелікс і Сюзанна Пуелл - правнучка засновника Winora і в ту пору CEO компанії. За наступні 15 років Haibike не мала помітних успіхів, але досить зміцніла і знайшла свою нішу.

У 2010 році на виставці Eurobike компанія продемонструвала електровелосипед eQ
XDURO. Це був не перший серійний електробайк - вони випускалися з початку 90-х, а ось МТВ з електромотором в кареточному вузлі здивував усіх. Попит на цей велосипед і визначив курс компанії.

Haibike продовжила виготовляти байки без мотора, але максимально зосередилася на новий клас велотехніки. І вже через 3 роки ідея оформилася в досить амбітну мету - створити базис для спортивного напрямку ePerformance, тобто охопити всі дисципліни велоспорту, де електричне посилення фізичних можливостей райдера відкривало нові горизонти.

2014 рік став відкриттям для XDURO, вже без приставки «eQ», який поповнився серією SDURO - велосипедами на електроприводах YAMAHA. На Eurobike компанія продемонструвала карбоновий eFully з мотором в кареточному вузлі і eFatbike FatSix. У 2015 році вийшов даунхіл велосипед XDURO Dwnhll PRO, його поява була неминучою: байк робив «неможливе можливим» - надав можливість їхати в гору.

 

 

Ще більше про компанію Haibike >>>

 

Якщо ви хочете купити велосипед Haibike, наш інтернет-магазин запропонує вам величезний асортимент першокласних велосипедів компанії №1 в світі і демократичні ціни. Наші фахівці допоможуть вам підібрати підходящу модель, щоб ви залишалися задоволеними покупкою довгі роки.

 

Велосипеди Haibike вибирають упевнені і сміливі люди, які не бояться підкорювати нові вершини. Приєднуйтесь!

 

 

© Haibike, 2021. Всі права захищені.

Сайт розроблений в Green Studio