Мобільні додатки для велосипедистів

Якщо ви йдете в ногу з часом і не уявляєте своє життя без гаджетів, то, можливо, вам буде цікава добірка мобільних додатків для велосипедистів. Мобільні додатки полегшують життя велосипедиста і роблять його ще більш цікавим і захоплюючим. У магазинах App Store і Google Play зібрані сотні додатків для велосипедистів, їх функціонал розширюється з року в рік.

З цими додатками ви зможете:

  • фіксувати швидкість, час, пройдену відстань і інші параметри своїх велотріпів;
  • складати власні маршрути і переглядати веломаршрути інших користувачів;
  • мати під рукою важливу технічну інформацію по експлуатації та ремонту велосипедів;
  • спілкуватися з іншими велосипедистами, організовувати і брати участь в «покатушках» і багато іншого.

 

 

Пропонуємо вам додатки для iPhone і смартфонів на Android, які є корисними і вважаються одними з кращих в велосвіті.

   Endomondo

Часто додаток Endomondo називають особистим тренером. Ця програма збирає всю статистику по вашим фізичним активностей: фіксує швидкість, її зміни в часі, пройдену відстань, будує маршрути ваших велозаїздів і т.д. Для велосипедистів додаток пропонує на вибір одне з трьох тренувань (велопрогулянка, велоспорт і гірський велосипед) і буде особливо корисним тим, хто періодично чергує різні види фізичних вправ.
   Strava

Strava - ще однин гідний мобільний додаток для велосипедистів. Приємний інтерфейс і широкі можливості - за це цінують Strava користувачі програми. Тут зібрано весь функціонал, який може стати в нагоді для тренування. Програму відрізняють широкі можливості соціалізації і змагальний характер. Однією з «фішок» Strava є синхронізація з Instagram, завдяки чому викладені в Instagram під час тренування фотографії будуть автоматично з'являтися у вашому профілі Strava. Ще однією відмінною рисою мобільного додатка Strava можна назвати оригінальний пошук місць для велотренувань: додаток показує найбільш популярні ділянки маршрутів велосипедистів, а не чиїсь збережені траси.
   Runtastic Road Bike

Мобільний додаток Runtastic існує в 2-х варіантах: Road Bike (для власників дорожніх велосипедів) і Mountain Bike (для власників гірських велосипедів). Безкоштовна версія програми вміє записувати поїздки і вести статистику, для всього іншого потрібно платна версія PRO. Різноманітність функцій (всього близько 50) не залишать байдужим навіть професійних велосипедистів.

   Map My Ride

У додатку Map My Ride є всі базові функції, необхідні для велотренувань: від відстеження веломаршруту до часу, витраченого на певні ділянки дороги. Мобільний додаток Map My Ride буде особливо цікаво тим, хто катається на велосипеді для підтримки відмінної фігури. Підраховуючи кількість витрачених калорій і складаючи докладні графіки навантажень, програма стане відмінним помічником для підтримки тіла в тонусі.

  • Додаток доступний для смартфонів на Android і iOS.

   Bike Doctor

Bike Doctor – справжній сервіс-центр під рукою. Назва додатка говорить сама за себе. Один з небагатьох мобільних додатків для велосипедистів, де наочно і доступно пояснюється, як «вилікувати» свого двоколісного друга в разі «хвороби».
Додаток являє собою авторський матеріал, складений експертом в велосипедах. Єдина проблема, яка може виникнути у користувачів - додаток не русифікований.
   VeloPal

Найголовніша перевага мобільного додатка VeloPal - його ціна, а точніше сказати, відсутність плати за установку і використання. VeloPal можна скачати безкоштовно.
   Cyclemeter
Cyclemeter - це той випадок, коли назва програми говорить сама за себе. Дійсно, мобільний додаток Cyclemeter один з найповніших в плані вимірів значень і ведення статистики. Звіти, які можна сформувати на підставі статистики велотренувань, без особливих зусиль можна експортувати в різні формати з подальшою обробкою на стаціонарному комп'ютері або ноутбуці.

Крім того, цей додаток для велосипедистів дозволяє синхронізувати заплановані поїздки з календарем, зберігати список ваших велоподорожей, а також дозволяє отримувати звукові підказки про заплановані заздалегідь зупинки. І до речі, додаток безкоштовний.


Якими мобільними додатками для велосипедистів користуєтеся ви?

© Haibike, 2021. Всі права захищені.

Сайт розроблений в Green Studio