ТЕХНОЛОГІЯ HAIBIKE

PURE TRAIL
ePERFORMANCE
БЕЗ
КОМПРОМІСУ

Відкрийте для себе наш новий модельний ряд Haibike Yamaha PW-X2.

Дізнайтесь більше

HAIBIKE
FULL CARBON
ALLMTN 6 & 7
З YAMAHA PW-X2

НОВИНКА

Ідея наступного покоління нашої гоночної моделі AllMtn PW-X була ясна із самого початку. У нас була одна мета і одне бачення. Pure trail ePerformance без компромісів.

РОЗМІР КОЛЕСА

РІЗНІ РОЗМІРИ КОЛЕС ДЛЯ ТОЧНОСТІ, ЇЗДИ І КОМФОРТУ

Бізнес попереду, вечірка позаду! Збільшене переднє колесо 29 дюймів дозволяє з легкістю долати перешкоди, в той час як корпус з більш низьким профілем забезпечує точність попадання в ціль. Ззаду 27,5-дюймове колесо більшого розміру відмінно підходить для зчеплення з дорогою і дає покращений кліренс в порівнянні з 29er, що дозволяє пересуватися на спусках.

27.5" /
29"

MODULAR
RAIL SYSTEM

eCONNECT
COMPATIBLE

РАМА

МІЦНА, ЛЕГКА І ДОСТУПНА КАРБОВАНА РАМА

Збільшений виліт на всіх типорозмірах дозволяє більш агресивно позиціонувати себе і застосовувати більшу вагу до переднього колеса. При довжині 460 мм нижнє пір'я збільшене на 5 мм, щоб забезпечити більшу стійкість і кращу здатність долати підйоми, не жертвуючи при цьому легендарною маневреністю його попередника. Насправді, завдяки покращеному антиприсіданню, велосипед тепер має підвищену ефективність педалювання і є мрією для тих, хто веде активний стиль водіння.

FULL
CARBON

SKYBEAMER 150 COMPATIBLE

TWIN TAIL LIGHTS COMPATIBLE

ДВИГУН

НОВИЙ І ПОЛІПШЕНИЙ
МОТОР І ПРИСТРІЙ PW-X2

Більш крутий кут нахилу підсідельної труби дозволяє з легкістю долати підйоми, з якими новий покращений двигун PW-X2 справляється з легкістю. Говорячи про мотор, Yamaha значно поліпшила підтримку мотора на високих частотах обертання педалей. Більш природне відчуття їзди доповнюється поліпшеним обертовим моментом у всіх режимах, меншим опором педалей і зменшеною вагою, щоб допомогти вам краще переносити швидкість по трасі, що дозволяє тримати посмішку на вашому обличчі! Ми збільшили ємність акумулятора до 600 Втч, що означає, що він теж буде працювати довше.

Yamaha PW-X2

600Wh

80Nm

MAX ASSISTANCE 360%

ГЕОМЕТРІЯ

ПОВНІСТЮ ОНОВЛЕНА СУЧАСНА ГЕОМЕТРІЯ

Ми хотіли переконатися, що кожне рішення покращувало враження від поїздки. Наприклад, ми збільшили хід задньої частини до 160 мм і зменшили кут нахилу рульової труби, щоб дати вам впевненість в тому, щоб з комфортом долати нові лінії і, нарешті, позбутися від того зазору, на який ви давно дивилися. І якщо ви промахнетеся, то, завдяки нашій новій і поліпшеній прогресивній кінематики задньої підвіски, яка наростає в кінці, ви можете просто натиснути педаль назад і спробувати знову. Якщо поклик YOLO не озивається луною у вашій голові, ви можете просто спуститися вниз, відчути плавні безперервні лінії рами і планувати свою наступну поїздку.

160mm

160mm

HAIBIKE ALLMTN 7
& HAIBIKE ALLMTN 6
С YAMAHA PW-X2

PLAYFUL
EASY HANDLING

— Розроблено та спроектовано гонщиками для гонщиків

— Міцна, легка, повністю карбонова рама

— Грайливе управління завдяки покращеній геометрії і кінематики

NATURAL RIDE
FAST AND EFFICIENT

— Відчуття природної їзди завдяки Yamaha PW-X2

Велика батарея на 600 Втч забезпечує більший запас ходу

— Супер ефективна і спортивна моторна система

НОВА

YAMAHA
PW-X2

— постійна більш висока частота обертання педалей

— більше потужний , ніж його попередник

— Автоматична підтримка eMTB

— Режим додаткової потужності

— Швидка відповідь

— Система з чотирма датчиками

ДОСВІД

PURE ePERFORMANCE,
AT GREAT PRICES

© Haibike, 2021. Всі права захищені.

Сайт розроблений в Green Studio