Сміливі гонщики віддають перевагу велосипедам Haibike

Бренд HAIBIKE, заснований ще в 1996 році, сьогодні є лідером в області розробки велосипедних рам. Широкий модельний ряд продукції, що випускається, грамотний підхід до конструктивного виконання і ретельне опрацювання всіх елементів трансмісії зробили компанію Haibike всесвітньо відомою. У 2010 році HAIBIKE заслужив звання передового виробника електровелосипедів не тільки в Німеччині, але і всій Європі.

 

 

 

Компанія HAIBIKE приділяє особливу увагу якості та технологіям, різних систем управління і прогресивному електронному приводу. Кожна деталь електричного велосипеда опрацьовується до дрібниць, щоб досягти максимальних ходових характеристик. Саме тому HAIBIKE пропонує величезний вибір висококласних велосипедів, які перевірені професійними гонщиками і провідними командами.

 

 

 

Щороку асортимент електровелосипедів Haibike поповнюється цікавими новинками. За останній час компанія випустила кілька інноваційних функціональних електричних велосипедів. Як правило, електробайки, які доповнюються електричною трансмісією від компанії Bosch, надають можливість долати тривалі маршрути і по трасі, і бездоріжжю, підніматися по недоступним гірським вершинам, не обтяжуючи себе роботою з педалями.

Дизайн у електровелосипедів Haibike досить своєрідний, але завжди естетично привабливий. Ці велосипеди легко відрізнити від інших, адже всі до єдиної моделі Haibike технологічно досконалі.

 

 

Вага електровелосипеду Haibike в повній комплектації не перевищує 20-25 кг. При такій невеликій вазі, за рахунок подвійного баттування і технології гідроформінгу, алюмінієві рами електровелосипедів мають екстремальну жорсткість. А трансмісія Shimano бездоганно працює навіть під час пересування по бездоріжжю.

Компанія Haibike завоювала масу шанувальників завдяки високій якості продукції і цілком помірними цінами.

 

  • Наша компанія - це офіційний дилер велосипедів Haibike в Україні. Ви можете придбати оригінальні велосипеди цього бренду, бути впевненими в чесній ціні і отримати максимальний сервіс. У нашому шоу-румі можна подивитися і вибрати вподобану модель, а також записатися на тест-драйв.
    + Офіційна гарантія на раму - 5 років!

 

© Haibike, 2021. Всі права захищені.

Сайт розроблений в Green Studio