«TTN Golf Challenge 2018» і HAIBIKE Україна

 

«TTN Golf Challenge 2018» надали нам можливість вийти за рамки звичайної презентації електротранспорту і показати на території гольф-клубу прогресивні і нові можливості інноваційних технологій. Це був відмінний досвід спілкування з вами! І ми сподіваємося, що позитивно і якісно провели час разом.

 

Для зручності наших покупців ми постійно робимо оновлення асортименту електротранспорту нашого магазину. Завжди інформуємо про новинки магазина на нашому сайті і в соцмережах - FaceBook , YouTube , Instagram. Ми пропонуємо широкий асортимент електровелосипедів відмінної якості та вигідні цінові пропозиції. Виконуємо своєчасну доставку товару в будь-яку точку України.

 

 

Друзі, тепер, якщо ви вирішили купити електровелосипед в Україні, ми чекаємо вас в наших магазинах. Це просторі зали з широким асортиментом електротранспорту, де вам буде зручно побачити весь товар, а також протестувати його. І це дуже важливо! Відмінна ж можливість, - приходьте до нас!

 

Професійні продавці-консультанти HAIBIKE Україна нададуть вам всю необхідну інформацію про обрану вами модель, що дозволить вам зробити максимально правильний вибір.

 

© Haibike, 2023. Всі права захищені.

Сайт розроблений в Green Studio