Велосипед – це чудовий настрій

Їзда на велосипеді - відчуття непередавані. Велосипедні прогулянки мають величезну кількість плюсів: здорові легені, відмінна спортивна форма, міцне здоров'я та гарний дозвілля, відкриває приголомшливі види, до яких найчастіше не добратися ногами. А ще, і це доведено, - поліпшені пам'ять і взаємини з близькими. Тому висновок один: катайтеся за будь-якої пори року і отримуйте відчуття щастя.

 

Друзі, виходячи зі свого досвіду, ми також додамо кілька приводів для покупки велосипеда Haibile, і як просто сісти на нього, крутануть педалі і полюбити всією душею і тілом.

 

Велосипеди HardSeven

 

Велосипед – шлях до здоров'я

Міцне здоров'я (сильні легені, тіло, імунітет, сила волі) - це головна причина, з якої варто сісти на велосипед і активно крутити педалі.

 

Велосипеди DWNHLL 

Це зручно

Перш за все, варто сказати, що в наш метушливий і динамічний час, коли в заторах вимушено проводиш частину дня, доцільніше використовувати для пересування по місту велосипед. На ньому можна їхати будь-якими шляхами і дорогами, об'їжджаючи перешкоди і ті ж затори. Можна проїхати там, де не пройти і не пробратись на авто, дістатись до пункту призначення і побачити те, що хочеться.

 

Велосипеди Nduro

 

Це швидко

Середня швидкість автомобіля при всіх міських заторах і численних світлофорах становить не більше 20-30 км / год, а на велосипеді з пункту А в пункт Б у вас вийде дістатись більш оперативно, аніж машиною.

 

 

Це економно

Купив велосипед - і економиш на паливі, оплаті проїзду, нема необхідності в автостраховці, економиш на абонементі в тренажерний зал, фітнес-центр. Це ще й - мотивація добре виглядати.

 

 

Це безкоштовні парковки

Велосипед дозволяє паркуватися по-королівськи. Причому, там, де хочеш. Сьогодні майже біля кожної кав'ярні є велостоянки. Випив кави - і далі поїхав.

 

Велосипеди CROSS

 

Чудовий настрій

Тут все просто: крутите педалі - і в певний момент відчуєте абсолютний кайф, ті самі ендорфіни - вже у вас в крові.

 

 

Помічник в борьбі з шкідливими звичками

Будь-яка шкідлива звичка - залежність. І якщо ви заміните, наприклад, сигарету чи чергове тістечко на невелику і приємну прогулянку на велосипеді один раз, потім ще і ще раз, то дуже скоро зможете втратити цю шкідливу звичку.

 

 

Літо - чудова пора року для катання на велосипеді: саме літо здатне надати їжу для цікавих думок, і можливість поміняти в собі щось або відкрити нові горизонти.

 

Купити велосипед Haibike в нашому магазині >>>

© Haibike, 2023. Всі права захищені.

Сайт розроблений в Green Studio