Велосипеди Haibike

Щорічно компанія HAIBIKE оновлює модельний ряд велосипедів, в розробці яких беруть участь найкращі фахівці. Гірські велосипеди HAIBIKE об'єднують в собі оригінальний дизайн, правильну геометрію, ідеальну комплектацію деталей.

Велосипеди Haibike допомагають нам їздити тривалі марафони по бездоріжжю, всі вони оснащуються електричною трансмісією BOSH і YAMAHA. Ці велосипеди підкорюють Австралійські пустелі, ми на них їздили в, здавалося б, раніше недоступні гори, а багато людей просто катаються на цих байках по лісах і їздять на роботу. А все тому що на сьогодні велосипеди HAIBIKE є лідерами світового ринку вело індустрії, а компанія - №1 в світі по виробництву електровелосипедів.

 

У каталозі нашого магазину налічується понад 100 моделей, які представляють абсолютно всі види і напрямки велосипедної їзди: від швидкісних шосейних карбонових болідів - до цілком комфортабельних байків для далекобійних покатушек; від високотехнологічних 2-х підвісів для марафонів - до адреналінових довгоходних пристроїв.

 

Велосипеди Haibike від "HAIBIKE Україна" - це європейська якість, світовий рівень і демократичні ціни.

 

У нас представлені всі нові тенденції розвитку велоїндустрії: великий вибір байків з 29-дюймовими колесами, є і класичні 26-дюймові, а також новинка - проміжний розмір коліс 27.5 "- такий велосипед підійде для того, хто ще не визначився у своїх перевагах.

 

 

Безумовно, Haibike має і спеціальну лінійку велосипедів для жінок. Для цих байків був змінений дизайн на більш естетичний, була перероблена велосипедна геометрія і значно полегшені компоненти.

 

Але абсолютно ВСІ велосипеди Haibike - це високотехнологічні пристрої, в яких ретельно підібрані всі комплектуючі, щоб дати велосипедисту впевненість і почуття контролю над дорогою.

 

Велосипеди HAIBIKE мають право вважатися кращими електробайками!

© Haibike, 2023. Всі права захищені.

Сайт розроблений в Green Studio