Велосипеди Haibike - чудовий стиль і якість!

Haibike - це новаторський і незвичайний велосипедний бренд з Німеччини. В асортименті є і електровелосипеди, і аматорські MTB середнього рівня, і високотехнологічні карбонові моделі, також компанія випускає досить екзотичні моделі велосипедів. І деякі з них не мають аналогів серед продукції інших велобрендов.

Важливою перевагою велосипедів Haibike є високоякісна збірка, де надійність - вище всяких схвалень, а безпеку перевірено часом. "Велосипеди Haibike!" - такою буде відповідь на питання: "Якому ж бренду віддати перевагу в такому величезному виборі?" Тут все працює саме так, як треба. І ми, зрозуміло, рекомендуємо.

 

Як показує практика, німецькій техніці практично немає рівних у всьому світі. І велосипеди Haibike не стали винятком із правил. Цей бренд сьогодні займає почесне місце серед іменитих велосипедних виробників.

 

Наша компанія є офіційним дилером велосипедів Haibike в Україні. Тільки у нас ви можете купити оригінальні байки цього бренду, бути впевненими в чесній ціні і отримати максимальний сервіс. Ми даємо офіційну гарантію виробника - 1 рік. До того ж, ви можете записатися на тест-драйв.

 

Особливості велосипедів Haibike

 

Історія Haibike почалася не так давно - з 1996 року. Швидку популярність ці велосипеди завоювали за рахунок особливої уваги до деталей і різних систем управління. Абсолютно кожна модель проходить ретельне тестування в складних умовах, це дає можливість компанії враховувати в їх подальшому виробництві всі фактори.

 

Сьогодні велосипеди Haibike вважають кращими  не тільки любителі, але і професійні гонщики. І таку довіру досить просто пояснити, так як велосипеди Haibike володіють такими можливостями:

 

  • карбоновий захист рами в місцях з'єднань і стиків, які піддаються інтенсивному навантаженні. Завдяки цьому збільшена міцність і зносостійкість велосипеда, без додавання йому зайвої ваги;
  • 2-х канальна рульова вилка витримує колосальні навантаження. Сплав хромованої сталі, застосовуваний при виробництві байка, дає велосипеду можливість відчувати себе легко під час стрибків, тепер ніякі удари не страшні;
  • гальмівна система володіє повітряним охолодженням. Під час швидкісних заїздів на Haibike і в особливо жарких умовах експлуатації користувач буде впевнений у своїй безпеці. Гальма самі будуть охолоджуватися, не виходячи з ладу.

 

Якщо ви хочете купити велосипед Haibike, наш інтернет-магазин запропонує великий асортимент моделей і демократичні ціни. Наші фахівці допоможуть вам підібрати відповідну модель, щоб ви залишалися задоволеними покупкою довгі роки.

 

Велосипеди Haibike вибирають упевнені і сміливі люди, які не бояться підкорювати нові вершини. Приєднуйтесь!

© Haibike, 2021. Всі права захищені.

Сайт розроблений в Green Studio