Велосипеди Haibike – німецька якість і неймовірний стиль

Як видно з практики, німецька техніка практично немає рівних у всьому світі. Велосипеди Haibike не стали винятком з правил. 

 

Головною перевагою велосипедів Haibike є високоякісна збірка, де надійність - вище усіляких похвал, а безпека -  перевірена часом. Сьогодні велосипеди Haibike вважають за кращими не лише їх любителі, але ійпрофесійні гонщики.

 

 

Наша компанія є офіційним дилером велосипедів Haibike в Україні. Тільки у нас ви можете купити оригінальні байки цього бренду, бути впевненими в чесній ціні і отримати максимально якісний сервіс. Ми даємо офіційну гарантію виробника - 1 рік. До того ж, ви можете записатися на тест-драйв.

 

В асортименті нашого інтернет магазину є і електровелосипеди, і аматорські MTB середнього рівня, і високотехнологічні карбонові моделі, також компанія випускає досить екзотичні моделі велосипедів. І деякі з них не мають аналогів серед продукції інших велобрендов.

Історія Haibike почалась не так давно - з 1996 року. Швидку популярність ці велосипеди завоювали за рахунок особливої уваги до деталей і різних систем управління. Абсолютно кожна модель проходить ретельне тестування в складних умовах, це дає можливість компанії враховувати в їх подальшому виробництві всі фактори.

 

Велосипеди Haibike воліють мати сміливі і впевнені в собі люди, котрі не бояться підкорювати нові вершини.

Приєднуйтесь!

 

© Haibike, 2023. Всі права захищені.

Сайт розроблений в Green Studio