Високотехнологічні байки Haibike

У нашому інтернет магазині - оновлення асортименту німецьких велосипедів Haibike! Німеччина завжди вражає високою технологічністю, дизайном і різноманітністю моделей.

Сьогодні Haibike випускає 37 варіантів електровелосипедів для поїздок, як по міських вулицях, так і бездоріжжю. У нашому магазині - понад 100 моделей велосипедів Haibike, що представляють абсолютно всі напрямки і види велосипедної їзди, є великий вибір «найнерів» під 29" колеса, є і класичні 26-ти дюймові, а також з 27,5-дюймовими колесами.

Дизайн у електровелосипедів марки Haibike досить своєрідний, але завжди естетично привабливий. Всі до єдиної електричні моделі Haibike - це технологічно досконалі зразки електровелосипедів.

Велосипеди Haibike, що оснащені високотехнологічною електричною трансмісією BOSH і YAMAHA, допомагають долати тривалі марафони по бездоріжжю, підкорювати пустелі, дертися в раніше недоступні гори, а також просто кататися по лісах або їздити на роботу.

Компанія Haibike, будучи одним з найбільших виробників велосипедів в Німеччині, за останні кілька років випустила кілька функціональних моделей електровелосипедів, підтримавши таким чином область розвитку в світі нових електричних транспортних технологій. Кожна деталь велосипеда проробляється до дрібниць, щоб досягти максимальних ходових характеристик. Саме таке ставлення до роботи і зробило компанію Haibike відомою в усьому світі.

Haibike розробив і спеціальну лінійку велосипедів для жінок, дизайн яких змінений на більш естетичний, також перероблена велосипедна геометрія і полегшено компоненти.

Haibike також випускає і цілком традиційні велосипеди. Їх асортимент навіть більше, ніж у електричних - близько ста моделей, але високотехнологічна конструкція е-велосипедів є козирною картою компанії Haibike.

Телефонуйте нам, ми завжди раді допомогти вам визначитися в своєму виборі, зробити правильну покупку.

© Haibike, 2023. Всі права захищені.

Сайт розроблений в Green Studio