Вибір рами велосипеда за зростом

Проблема багатьох початківців велосипедистів в тому, що у них неправильний підхід до вибору велосипеда. Вони звертають свою увагу на що завгодно - колір, кількість передач, зручність сідла, - але при цьому багато хто забуває про найважливіший критерій - розмір рами. І незважаючи на те, що роль у виборі велосипеда грають всі деталі, головним є співвідношення вашого зростання і розміру рами. Неправильний вибір може стати однією з головних причин болю в спині і суглобах при тривалому катанні, а також викликає більш сильну втому.

 

 

Існуєть головні фактори, котрі варто враховувати при виборі велосипеда, і їх - три:

 

  • Зріст велосипедиста (від цього параметра залежить розмір рами байка).
  • Стиль катання (від того де ви плануєте їздити - міські вулиці або пересічена місцевість - буде залежати розмір коліс - 26 ", 27,5", 28 "або 29").
  • Бюджет (тут чим він вищий, тим, зрозуміло, краще).

 

Перше і найголовніше - це підбір правильного розміру рами велосипеда під зростання велосипедиста. Від цього буде залежати керованість велосипедом і ваш комфорт. Для більш зручної посадки можна замінити винос керма на довший або з великим підйомом вгору, тим самим висота керма стане вище і буде ще більш комфортніше. Незалежно від того, вибираєте ви велосипед тільки для короткочасних прогулянок або для регулярного і активного катання, підібрати підходящу ростовку надзвичайно важливо. Вона впливає на розміри всієї рами в цілому, параметри всіх рамних труб.

 

Що стосується стилю катання, то для будь-якого завдання - свій тип велосипеда. Ви можете вибрати той велосипед, який максимально підходить під ваші цілі.

Чим менше розмір коліс, наприклад, 26 "або 27,5", тим велосипед буде більш верткий і керований. Якщо вам потрібен велосипед для більш швидкісних характеристик, вибирайте колеса між 28 "і 29". Серед гірських велосипедів користуються популярністю 27,5 "і 29", для велосипедистів з ростом від 180 см ми рекомендуємо дивитися в бік найнеров з колесами 29 ".

 

 

Не менш важливо підібрати правильний винос керма. Їх реально багато, тому ми настійно рекомендуємо витратити на вибір деякий час, щоб потім не відчувати дискомфорту під час їзди.

 

Не забувайте, що ви в будь-який момент можете відрегулювати положення сідла і винос керма (але не на всіх велосипедах). У багатьох моделях гірських велосипедів винос керма регулювати не можна, але сідло можна піднімати і опускати досить відчутно. Якщо бачите, що кермо не регулюється, не поспішайте відмовлятися від такого велосипеда. Це зроблено відповідно до стандартів безпеки для велобайків, призначених для екстремальної їзди.

 

 

Вартість велосипеда, який буде вас тішити і мати хороші характеристики, при цьому маючи зручну посадку і геометрію, це поняття широке. Тут, як кажуть, досконалості немає меж: чим дорожчий велосипед, тим крутішим і легшим навісне обладнання буде встановлено на ньому. Радимо дивитися в бік брендових велосипедів, де є технології і якість виконання. Німецькі велосипеди - це свідомий вибір якості.

 

 

Вибір велосипеда - це більш складне завдання, ніж багато хто звик вважати. Ви завжди можете узгодити свій вибір велосипеда з консультантом HAIBIKE, щоб на 100% бути впевненим у правильності своєї покупки. Довіртеся досвіду продавців консультантів, вони справжні професіонали своєї справи.

 

© Haibike, 2023. Всі права захищені.

Сайт розроблений в Green Studio