Велосипеди Haibike підкорюють з першого погляду

Велосипеди HAIBIKE завжди були і є лідерами світового ринку вело індустрії, а компанія - №1 в світі по виробництву електровелосипедів. У нашому магазині налічується понад 100 моделей, представлених в абсолютно всіх видах і напрямках велосипедної їзди: від швидкісних шосейних карбонових болідів - до цілком комфортабельних байків для далекобійних покатушек; від високотехнологічних 2-х підвісів для марафонів - до адреналінових довгохідних пристроїв.

 

 

Ці байки підкорюють Австралійські пустелі, недоступні гори, а багато хто просто катається на цих велосипедах в межах міста і їздить на роботу.

 

 

Щорічно ми оновлюємо модельний ряд велосипедів, але завжди їх об'єднує оригінальний дизайн, ідеальна комплектація деталей і правильна геометрія. Велосипеди HAIBIKE Україна - це європейська якість, світовий рівень і демократичні ціни.

 

Ми пропонуємо своїм покупцям найбільший вибір в Україні байків з 29-дюймовими колесами, а також класичні 26-дюймові, є і байки з проміжним розміром коліс 27.5 "- такий велосипед підійде для тих, хто ще не визначився у своїх перевагах.

 

 

У нас є спеціальна лінійка велосипедів для жінок - СЕРІЯ LIFE - для яких був вдосконалений дизайн на більш естетичний, перероблена велосипедна геометрія і значно полегшено компоненти.

 

 

Велосипеди Haibike - це високотехнологічні байки, в яких всі комплектуючі підібрані ретельно, щоб надати їздцю впевненість і почуття контролю над дорогою.

 

 

Історія велобренду Haibike

Haibike - це новаторський і незвичайний велосипедний бренд з Німеччини. У його величезному асортименті є і електровелосипеди, і любительські MTB середнього рівня, і високотехнологічні карбонові моделі. І деякі з них не мають аналогів серед продукції інших велобрендів. Як компанія розвивалася і де можна в Україні купити велосипеди №1 в світі? Приходьте до нас, все дізнаєтеся.

 

© Haibike, 2021. Всі права захищені.

Сайт розроблений в Green Studio