HAIBIKE Україна: високоякісні байки

Німецькій техніці, як свідчить досвід, практично немає рівних у всьому світі, і велосипеди Haibike - не виняток з правил. Велосипеди HAIBIKE завжди були і є лідерами світового ринку велоїндустрії, а компанія - №1 в світі по виробництву електровелосипедів.

 

Головна перевага байків Haibike - високоякісна збірка, і надійність тут - вище всяких похвал, а безпека - багаторазово перевірена часом. Саме тому сьогодні Haibike вважають за краще не тільки любителі, але і професійні гонщики.

 

 

У нашій компанії HAIBIKE Україна постійно оновлюється модельний ряд велосипедів, але завжди їх об'єднує правильна геометрія, оригінальний дизайн і ідеальна комплектація деталей.

 

 

Всі велосипеди Haibike - високотехнологічні пристрої з ретельно підібраними комплектуючими переважно європейських виробників і лідерів велоїндустрії. Байки Haibike з електричною трансмісією BOSH і YAMAHA вже кілька років допомагають людям підкорювати пустелі, долати марафони по бездоріжжю, підійматися в раніше недоступні гори, а також просто їздити на роботу.

 

 

Які відмінні риси,

інноваційні та запатентовані рішення з технічними особливостями

мають велосипеди Haibike?

 

Електровелосипеди:

 

 • theCenter - електромотор вписаний в трикутник рами, а не знаходиться в колесі, благодрая цього створюється правильна развесовка велосипеда при динамічній їзді.
 • RAM 210⁰ - електромотор повністю обрамлений рамою, що захищає її від ударів і бруду.
 • String-Light - задній габарит і потужний ліхтар естетично вписані в конструкцію рами.

 

 

 

Класичні моделі велосипедів:

 • EI-shox - електронне керування задньою підвіскою. Обчислювальний блок розраховує дії підвіски в залежності від показань датчиків.
 • ZWC - власна конструкція задньої підвіски, вона відмовостійка і легко ремонтується.
 • Tapered - конусні кермові на багатьох велосипедах.
 • CPS - карбоновий захисний шар на нижній трубі рам захищає фарбу від відколів дрібними каменями.
 • MCI - універсальні приховані кабельні канали в карбонових рамах, які роблять вигляд велосипеда естетичніше і вирішують проблему із закріпленням тросів і гидроліній.
 • Flex Post - карбонові підсідельні штирі власної конструкції, помітно згладжують вібрації від нерівностей поверхні.
 • MSD - змінні дропаути на рамах дають можливість ставити колеса під ексцентрик і під вісь, а також задній перемикач стандартного зразка, або під «Direct Mount».
 • CNS - спеціальний код на кожній карбонової рами під шаром лаку.
 • PFBB - каретки стандарту «Press-Fit» для збільшення жорсткості вала системи шатунів.

 

 

Haibike має спеціальну серію велосипедів для жінок - за порадами Сабіни Шпітц, олімпійської чемпіонки з велоспорту, була перероблена велосипедна геометрія, значно полегшені компоненти, а дизайн змінений на більш естетичний.

 

 

Велосипеди Haibike вибирають упевнені і сміливі люди, які не бояться підкорювати нові вершини.

 

Якщо ви хочете купити велосипед Haibike, наш інтернет магазин запропонує великий асортимент моделей і демократичні ціни. Наші фахівці допоможуть вам підібрати найбільш вдалу модель, щоб ви залишалися задоволеними покупкою довгі роки.

 

© Haibike, 2023. Всі права захищені.

Сайт розроблений в Green Studio